प्रतिनिधि/प्रदेश सभा निर्वाचन , २०७९

Media Story पूरा विवरण

Kantipur

दोलखाका १० मतदान केन्द्रमा १५ गते पुनः मतदान

निर्वाचन आयोगले दोलखा जिल्लाका १० वटा मतदान केन्द्रमा मंसिर १५ गते पुनः मतदान गराउने निर्णय गरेको छ । आयोगले सोमबार दोलखाका निष्पक्ष निर्वाचन हुन नसकेका १० वटा निर्वाचन केन्द्रमा पुनः मतदान गराउने निर्णय गरेको हो ।

about 10 days ago

Kantipur

समानुपातिकतर्फ १५ प्रतिशत मतगणना बाँकी

मंसिर ४ गते सम्पन्न प्रतिनिधिसभा सदस्य निर्वाचनअन्तर्गत समानुपातिक प्रणालीतर्फ अब १५ प्रतिशत मत गन्न बाँकी रहेको छ ।

about 10 days ago

Kantipur

उदयपुर-१ को मतगणना सुरु गर्न निर्वाचन आयोगको निर्देशन

दुई दिनयता रोकिएको उदयपुर-१ को मतगणना सुरु गर्न निर्वाचन आयोगले निर्देशन दिएको छ । मुख्य निर्वाचन अधिकृतलाई निर्देशन दिँदै आयोगले अहिले पठाएको पत्रमा मतगणनापूर्व भएको सहमतिका आधारमा गणना कार्यलाई निरन्तरता दिन निर्देशन दिएको छ ।

about 10 days ago

Kantipur

सुदूरपश्चिममा समानुपातिकतर्फ नागरिक उन्मुक्ति चौथो, कैलालीमा पहिलो

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी समानुपातिक मतगणनामा सुदूरपश्चिम प्रदेशमा  चौथो र  कैलालीमा अगाडि छ । निर्वाचन कार्यालयका अनुसार  सुदूरपश्चिम प्रदेशमा अहिलेसम्म गणना भएको ९ लाख ७ हजार १ सय ३८को मतगणनामा उन्मुक्ति पार्टीले प्रतिनिधिसभातर्फ ८७ हजार ६ सय ८४ मत प्राप्त गरेको छ ।

about 10 days ago

Kantipur

सुनसरी-४ मा विवादित केन्द्रको मात्र पुन: मतगणना गर्न आयोगको निर्देशन

निर्वाचन आयोगले सुनसरी-४ मा विवादित मतदान केन्द्रको मात्रै पुन: मतगणना सुरु गर्न मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयलाई निर्देशन दिएको छ । आयोगको सोमबार बसेको बैठकले पूरै निर्वाचन क्षेत्रको पुन: मतगणना नगरी विवाद भएका केन्द्रका मात्र मत गन्न निर्णय गरेको हो ।

about 10 days ago

पूरा विवरण

Nirbachan Aayog Nepal

दोलखा जिल्लाको १० वटा मतदान केन्द्रमा यही मंसिर १५ गतेभित्र पुनः मतदान गराउने आयोगको निर्णय

निर्वाचन आयोगले दोलखा जिल्ला १० वटा मतदान केन्द्रमा यही मंसिर १५ गते पुनः मतदान गराउने निर्णय गरेको छ । आयोगको निर्णय निम्नानुसार रहेको छ : दोलखा जिल्लाको वैतेश्वर गाउँपालिका वडा नं. ६ वैतेश्वर माध्यमिक विद्यालय मतदान केन्द्र “क”, “ख” र “ग”, वैतेश्वर गाउँपालिका वडा नं. २ जनज्योति माध्यमिक विद्यालय पुतलिकाठ मतदान केन्द्र “क” र “ख” […]

about 10 days ago

Nirbachan Aayog Nepal

प्रतिनिधि सभा सदस्य तथा प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचनमा निर्वाचन खर्चको विवरण पेश गर्ने सम्बन्धमा आयोगको निर्देशन

१. पहिलो हुने निर्वाचित हुने निर्वाचन प्रणाली तर्फः- (क) प्रतिनिधि सभा सदस्य तथा प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन प्रयोजनको लागि पहिलो हुने निर्वाचित हुने निर्वाचन प्रणाली तर्फ मनोनयनपत्र पेश गरेका उम्मेदवारहरुले प्रतिनिधि सभा सदस्य निर्वाचन ऐन, २०७४ को दफा ७२ को उपदफा (४) अनुसार सम्बन्धित प्रदेश/जिल्ला निर्वाचन कार्यालयमा निर्वाचन परिणाम घोषणा भएको मितिले पैंतीस दिनभित्र प्रतिनिधि […]

about 10 days ago

Nirbachan Aayog Nepal

उदयपुर क्षेत्र नं. १ का मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयलाई आयोगको निर्देशन

निर्वाचन आयोगले मतगणनापूर्व जे जस्तो सहमति भएको हो सो सहमतिका आधारमा मतगणना कार्यलाई निरन्तरता दिन उदयपुर जिल्लाको प्रतिनिधिसभा सदस्य क्षेत्र नं. १ का मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयलाई निर्देशन दिएको छ । मंसिर ४ गते सम्पन्न प्रतिनिधिसभा तथा प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनको जारी मतगणनाबारे उक्त कार्यालयकलाई आयोगले मंसिर ११ गते पत्रमार्फत सो निर्देशन दिएको हो । आयोगले […]

about 10 days ago

उम्मेदवारहरु

योगेश कुमार भट्टराई
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
21943
खेल प्रसाद बुडाक्षेत्री
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
21735
होम प्रसाद तुम्बाहाम्फे
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
941
चन्द्र मादेन
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
628
राम बहादुर कार्की
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
406
वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
32110
भीष्म राज आङदेम्वे
नेपाली काँग्रेस
32063
कमल वहादुर चेम्जोङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1576
प्रेम राज लावती
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
1274
जस बहादुर योङहाङ
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
1010
महेश बस्नेत
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
25753
झलनाथ खनाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
23089
बुद्ध लाल मेचे
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
2442
तोया नाथ शर्मा सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1599
कमल कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
1313
सुवास चन्द्र नेम्वाङ्ग
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
30020
डम्बर बहादुर खड्का
नेपाली काँग्रेस
29906
प्रकाश सापकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1380
मनि बहादुर लिम्वू (पापो)
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
1363
खड्ग प्रसाद पालुंवा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
1272
विश्व प्रकाश शर्मा
नेपाली काँग्रेस
विजयी
39624
अग्नि प्रसाद खरेल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
25349
ओमनाथ भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
8564
सन्तोष तामाङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
1577
पदममाया लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
386
देव राज घिमिरे
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
28716
भद्र प्रसाद नेपाल
स्वतन्त्र
26455
हरि कुमार राना मगर
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
13930
रुद्र प्रसाद गिरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
8781
रेश्मा चेम्जोङ
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
762
राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
40662
कृष्ण प्रसाद सिटौला
नेपाली काँग्रेस
37386
प्रकाश पाठक
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3461
डम्बर बहादुर गिरी
स्वतन्त्र
735
श्याम बहादुर लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
650
लाल प्रसाद साँवा लिम्बू
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
29315
देउ कुमार थेवे
नेपाली काँग्रेस
22448
शम्भु प्रसाद ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
14069
खुश्बु ओली
स्वतन्त्र
5010
युक्त प्रसाद भेटवाल
हाम्रो नेपाली पार्टी
917
के.पी शर्मा ओली
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
52319
खगेन्द्र अधिकारी
नेपाली काँग्रेस
23743
शुरेस कुमार पोखरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
11759
भीम राजवंशी
जनमत पार्टी
1485
कविन्द्र शेर्मा लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
1281
दिपक खड्का
नेपाली काँग्रेस
विजयी
32161
राजेन्द्र प्रसाद गौत्तम
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
26721
भक्त नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1136
दिपक कुमार राई (याक्खा)
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
811
तेन्जी भोटिया
स्वतन्त्र
532
सिता गुरुङ्ग
नेपाली काँग्रेस
विजयी
19707
बिजय सुब्बा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
18631
विष्णु कुमार चोङवाङ
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
725
युव राम गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
415
नारायण मान गुरुङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
118
सुदन किराती
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
28591
शेरधन राई
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
26202
डा.सुरेश बस्नेत
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
1087
ध्रुव छाङछा दुमिहाङ्ग राई
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
943
सनम छिरिङ शेर्पा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
500
राजेन्द्र कुमार राई
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
30101
सुनील बहादुर थापा
नेपाली काँग्रेस
28704
हेमराज भण्डारी
स्वतन्त्र
5926
कुमार बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1059
आराम कुमार लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
625
डिग बहादुर लिम्वु
नेपाली काँग्रेस
विजयी
27297
घनश्याम खतीवडा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
26867
कमल बहादुर श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
8063
होम नाथ गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
4667
सुरज लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
2218
ऋषिकेश पोखरेल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
33148
सुजाता कोइराला
नेपाली काँग्रेस
31940
ठगेन्द्र प्रसाद न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
4987
गोपाल दाहाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2745
विनोद मणी भट्टराई
हाम्रो नेपाली पार्टी
1457
शुनिल कुमार शर्मा
नेपाली काँग्रेस
विजयी
48631
भानु भक्त ढकाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
25895
रेखा थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
10998
विकास उप्रेती
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3172
बिकेन्द्र राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
1520
अमन लाल मोदी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
30612
विनोद प्रसाद ढकाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
24463
रवि रिजाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
7468
नेत्र प्रसाद सिवाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
5333
नविन कुमार विश्‍वास खवास
हाम्रो नेपाली पार्टी
885
योगेन्द्र मण्डल
स्वतन्त्र
विजयी
21820
शिव कुमार मंडल (केवट)
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
17486
राज कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
17390
रेवत बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2479
परमेश्वर मुर्मु
जनमत पार्टी
2395
डा शेखर कोइराला
नेपाली काँग्रेस
विजयी
35224
लाल बाबु पंण्डित
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
22946
यादव कुमार प्रधान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
9140
गोपाल क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
8925
बुद्धि राम माझि
जनमत पार्टी
1844
अशोक कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
विजयी
17059
गोमा तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
16606
मुक्‍सामहाङ्ग सुब्‍बा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
13087
अशोक कुमार राई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
7884
मनोज कुमार मेयाङ्गबो
स्वतन्त्र
7812
भीम प्रसाद आचार्य
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
32024
सिताराम महतो
नेपाली काँग्रेस
26068
लाल बिक्रम थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
19391
दिने‍श कुमार बस्‍नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
4269
रामानन्द मेहता
जनमत पार्टी
1192
भगवती चौधरी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
32417
विजय कुमार गच्‍छदार
नेपाली काँग्रेस
27656
कमल बाबु मैनाली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
6156
कुलदीप चौधरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1779
यज्ञ बहादुर कटुवाल
हाम्रो नेपाली पार्टी
872
जगदिश प्रसाद कुसियैत
नेकपा एमाले
0
ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्की
नेपाली कांग्रेस
0
विध्यानन्द यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
0
अर्जुन प्रसाद भट्टराई
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
0
कुञ्जी लाल यादव
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
0
मानबीर राई
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
19324
बल बहादुर के.सी
नेपाली काँग्रेस
16545
लाक्पा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
901
विष्‍णु प्रसाद वास्तोला
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)
490
ज्ञानेन्द्र बहादुर बस्नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
279
राम कुमार राई
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
31351
विशाल भट्टराई
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
28682
कृष्ण कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
1914
सर्जु श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1761
जयन्द्र कुमार राई
स्वतन्त्र
239
राम हरि खतिवडा
नेपाली काँग्रेस
विजयी
33556
यज्ञ राज सुनुवार
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
26738
जुद्ध बहादुर राई
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
897
शोभा कार्की
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
714
विर्ज वहादुर थापा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
356
डा. नारायण खड्का
नेपाली काँग्रेस
21833
मन्जु कुमारी चौधरी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
20120
धुर्व कुमार राय माझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2666
उध्दब अधिकारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
2372
गोपाल राई
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
1346
अम्वर बहादुर रायामाझी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
15251
जगन्नाथ खतिवडा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
12893
राम कुमार राई
स्वतन्त्र
10379
भाष्कर राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
1430
अनिल कुमार श्रेष
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
910
नवल किसोर साह सुडी
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
विजयी
23604
जय कान्त राउत
जनमत पार्टी
19996
रामदेव साह(तेली)
नेपाली काँग्रेस
14312
चन्द्रनारायण यादव
स्वतन्त्र
2881
अशोक कुमार मंडल
स्वतन्त्र
2345
चन्द्र कान्त राउत
जनमत पार्टी
विजयी
35042
उपेन्द्र यादव
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
16979
जय प्रकाश ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
7347
बरुण कुमार झा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
281
चिरंजिबी लाल देव
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
235
दिनेश कुमार यादव
नेपाली काँग्रेस
विजयी
26166
ताराकान्त चौधरी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
22300
अनिश अंसारी
जनमत पार्टी
15114
लक्ष्मीकान्त मंडल
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
872
गंगाराम ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
439
तेजु लाल चौधरी
नेपाली काँग्रेस
विजयी
23491
वालकिसोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
17977
सुकदेव प्रसाद साह
जनमत पार्टी
12925
बिश्‍वेन्द्र पासवान
बहुजन शक्ति पार्टी
3175
मो. कासीम मिया
स्वतन्त्र
1717
राम शंकर यादव
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
29462
पदम नारायण चौधरी
नेपाली काँग्रेस
27379
युगल किशोर साह
जनमत पार्टी
6849
सरिता गिरी
स्वतन्त्र
502
दिनेश कुमार महतो
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
379
राज किशोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
विजयी
24178
चित्रलेखा यादब
नेपाली काँग्रेस
23028
बिनोद कुमार यादव
जनमत पार्टी
16902
मुरलि मिझार
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
782
शिव शंकर यादव
हाम्रो नेपाली पार्टी
699
लिलानाथ श्रेष्ठ
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
28064
विश्‍वनाथ साह
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
26882
दिनेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
11146
गोवर्धन दास तत्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1259
दिपक कुमार साह
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
463
बिरेन्द्र प्रसाद महतो
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
विजयी
24102
वीरेन्द्र प्रसाद साह
जनमत पार्टी
16294
धर्मनाथ प्रसाद साह
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
14653
विमल कुमार तिवारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1683
नगीना कुमार झा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1073
दीपक कार्की
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
विजयी
27431
मातृका प्रसाद यादव
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
21483
किशोरी साह कमल
जनमत पार्टी
14467
मनोज मल्ल ठकुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
8273
धर्मेन्द्र कुमार राय
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
364
राम कृष्ण यादव
नेपाली काँग्रेस
विजयी
20112
उमाशंकर अरगरिया
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
19955
राम चन्द्र झा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
13605
आनन्द यादव
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
12901
जय नारायण साह
जनमत पार्टी
9992
जुली कुमारी महतो (महासेठ)
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
33388
अनिल कुमार झा
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
23686
शम्भु नाथ साह
जनमत पार्टी
7374
राम पदारथ मंडल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
656
उमेश साह
स्वतन्त्र
571
रघुबीर महासेठ
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
32236
महेन्द्र यादव
नेपाली काँग्रेस
32112
महाजन यादव
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
5212
कृष्ण कुमार महतो
स्वतन्त्र
4343
संजय कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1121
लझ्मी महतो काेइरी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
23402
गिरिराज मणी पोखरेल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
22372
पोषण बहादुर थापा
स्वतन्त्र
7812
राज किशोर साह
जनमत पार्टी
3598
खेम कुमारी भुर्तेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
2064
शरत सिंह भण्डारी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
विजयी
25190
विजय कुमार सिंह
तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी
11120
राम परिक्षण यादव
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
10258
उमेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
5971
प्रदिप कुमार यादव
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
818
महन्थ ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
विजयी
16375
हरि नारायण यादव
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
14325
राम आधार कापर
स्वतन्त्र
12733
इलियास अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
4949
मृगेन्द्र यादव
जनमत पार्टी
4252
महेन्‍द्र कुमार राय
नेपाली काँग्रेस
विजयी
25448
सुरेन्‍द्र कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
21331
मनोज कुमार साह
जनमत पार्टी
10059
शिवजी यादव
जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल
498
सुबराती मंसुर
हाम्रो नेपाली पार्टी
450
राम प्रकाश चौधरी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
विजयी
24838
मान बहादुर खड्का
स्वतन्त्र
18404
प्रमोद साह
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
14255
राम विश्‍वास राय
जनमत पार्टी
4096
राम दुलार महतो
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3253
महिन्द्र राय यादव
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
23529
राजेन्द्र महतो
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
21518
राज नारायण साह
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
14819
नरेश प्रसाद कुशवाहा
जनमत पार्टी
6554
मोस्तकिम अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
1064
हरि प्रसाद उप्रेती
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
32938
नरेन्द्र साह कलवार
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
32168
त्रिभुवन कुमार सिंह
जनमत पार्टी
5519
पञ्च बहादुर सिङ्गतान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3566
राज कुमार पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
1115
अमरेश कुमार सिह
स्वतन्त्र
विजयी
20017
नागेन्द्र कुमार
नेपाली काँग्रेस
18253
मधुमाला कुमारी यादव
स्वतन्त्र
14622
राकेश कुमार मिश्र
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
5813
राजा राम पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
5158
माधव कुमार नेपाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
विजयी
33522
अजय कुमार गुप्‍ता
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
26922
राजेन्द्र प्रसाद साह
जनमत पार्टी
1411
राहुल कुमार मिश्र
स्वतन्त्र
454
सरोज कुमारी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल
353
किरण कुमार साह
स्वतन्त्र
विजयी
32842
मो. फिरदोस अ‍ालम
नेपाली काँग्रेस
28248
शैलेन्द्र शाह
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
2122
रामयस झा
जनमत पार्टी
1004
महिन्‍द्र साह तेली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल
152
प्रभु साह
स्वतन्त्र
विजयी
32437
अ‍ोमप्रकाश -
स्वतन्त्र
25200
रविन्‍द्र पटेल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
8558
नागेन्द्र चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
1723
नवीन प्रसाद चौरसिया
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1006
देव प्रसाद तिमलसेना
नेपाली काँग्रेस
विजयी
34161
उध्दव प्रसाद रेग्मी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
26559
रुपलाल राय यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2375
अजय कुमार
स्वतन्त्र
2268
राजनारायण साह
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1876
अच्युत प्रसाद मैनाली
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
39195
उमाकान्त चौधरी
नेपाली काँग्रेस
30056
गणेश धिमाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3319
भक्‍त बहादुर दर्लामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1792
अनिल कुमार गुप्‍ता
स्वतन्त्र
1133
रामसहाय प्रसाद यादव
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
विजयी
13822
शिवचन्द्र प्रसाद कुशवाहा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
13468
रामकिशोर प्रसाद यादव
स्वतन्त्र
11043
रविन्द्र प्रसाद यादव
स्वतन्त्र
10750
अरुण कुमार ज्ञवाली
स्वतन्त्र
7698
ज्वाला कुमारी साह
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
20251
रामवावु कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
17279
लालबाबु सि‌ह भुइहार
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
11964
सुरेन्द्र शर्मा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3579
राधिका देवी साह
जनमत पार्टी
3331
कृष्ण कुमार श्रेष्ठ
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
विजयी
30341
एक‍वाल मियाँ
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
20336
इच्छा वहादुर वाग्ले
स्वतन्त्र
5542
पवन चौधरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3884
जलिल देवान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
3205
प्रदिप यादव
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
विजयी
22537
अजय कुमार द्विवेदी
स्वतन्त्र
20917
किरण मान डंगोल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2659
लक्ष्मण लाल कर्ण
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
1117
सुन्दर साह कानु
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
237
अजय कुमार चौरसिया
नेपाली काँग्रेस
विजयी
28451
सुरेन्‍द्र प्रसाद कुर्मी
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
22445
नरेश कुमार साह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2741
दिपराज पटेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
971
हरिहर प्रसाद साह(कानु)
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
349
राज कुमार गुप्ता
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
24319
सुरेन्‍द्र प्रसाद चौधरी
नेपाली काँग्रेस
24152
राज कुमार यादव
नेपाल सुशासन पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह)
10503
अंगद ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1458
अशोक कडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
923
रमेश रिजाल
नेपाली काँग्रेस
विजयी
31224
जालिम मियाँ मंसुरी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
25671
अवधेश प्रसाद गौरो
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1283
अजय कुमार यादव
जनमत पार्टी
941
रामासिस महतो कोइरी
नेपाली जनता दल
682
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
0
ग‌ंगा कार्की
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
0
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
0
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
0
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
0
पुर्ण वहादुर तमाङ्ग
नेपाली काँग्रेस
विजयी
47099
कैलाश प्रसाद ढुंगेल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
30730
लाल वहादुर घिसिङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1484
समिक्षा श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1457
मोहन कार्की
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)
858
श्‍याम कुमार घिमिरे
नेपाली काँग्रेस
विजयी
30391
प्रदिप कुमार कटुवाल क्षेत्री (के सी)
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
25546
मेनुका ठकुरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
2692
शालीग्राम माझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
940
फणिन्‍द्र बहादुर श्रेष्‍ठ
एकीकृत शक्ति नेपाल
321
लेख नाथ दाहाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
27517
मनोज जंग थापा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
21687
अनोज कुमार दाहाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1553
भिष्म राज श्रेष्‍ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1340
भुपेन्द्र विश्‍वकर्मा
स्वतन्त्र
701
मोहन आचार्य
नेपाली काँग्रेस
विजयी
18235
छोवाङ तेन्जीन तामङ्ग
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
8614
विकाश गलान
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
210
मिन नाथ देबकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
165
टिका प्रसाद देवकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
75
राजेन्द्र प्रसाद पाण्डे
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
विजयी
36018
भुमि प्रसाद त्रिपाठी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
27997
हिमेश पन्त
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
12494
सुमन तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
882
नोरमान तामाङ
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
129
रामनाथ अधिकारी
नेपाली काँग्रेस
विजयी
34736
खेम प्रसाद लोहनी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
24190
वसु माया तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
5569
धन माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
1111
मेकरमान तामाङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
248
हित बहादुर तामाङ
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
26548
बद्री मैनाली
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
23465
प्रधुम्न महत क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
6113
सुदर्शन सिटौला
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1611
केशव प्रसाद उप्रेती
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)
970
अर्जुन नरसिंह के.सी.
नेपाली काँग्रेस
विजयी
28107
शुमन बिक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
16477
नारायण प्रसाद खतिवडा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
15561
झनक प्याकुरेल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1571
प्रेम माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
713
प्रकाश मान सिंह
नेपाली काँग्रेस
विजयी
7143
रवीन्द्र मिश्र
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
7018
पुकार बम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
4115
किरण पौडेल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
3532
रमेश प्रसाद खरेल
नेपाल सुशासन पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह)
3124
राजेन्द्र कुमार के.सी.
नेपाली काँग्रेस
विजयी
14463
हिमेस के.सी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
11791
प्रदिप विष्‍ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
8739
बल राम थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
6959
अन्‍जना विशंखे
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
5265
सोविता गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
15238
मणिराम फुयाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
11566
कुन्ती देवी पोखरेल(उपाध्याय)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
11024
ओनसरी घर्ति
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
9459
पुण्य प्रसाद प्रसाई
सचेत नेपाली पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह)
949
सन्तोष चालिसे
नेपाली काँग्रेस
विजयी
15158
कृष्‍ण बहादुर राई
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
11196
दुर्गा बिक्रम थापा क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
5865
गणेश गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2511
निरञ्‍जन पुडासैनी
स्वतन्त्र
605
गगन कुमार थापा
नेपाली काँग्रेस
विजयी
21302
राजन भट्टराई
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
13855
डा ठाकुर मोहन श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
4050
अर्जुन कुमार प्रसाई
स्वतन्त्र
2308
अर्चन शम्शेर राणा
हाम्रो नेपाली पार्टी
1214
प्रदीप पौडेल
नेपाली काँग्रेस
विजयी
15269
इश्वर पोखरेल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
10190
डा.प्रणय शम्शेर राणा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
5477
राम प्रसाद उप्रेती
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
3162
श्रीराम गुरुङ
स्वतन्त्र
2761
शिशिर खनाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
14221
सर्वेन्द्र खनाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
8917
भिमसेन दास प्रधान
नेपाली काँग्रेस
8812
विष्णु प्रसाद आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2185
संजय मान श्रेष्ठ
स्वतन्त्र
577
गणेश पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
8743
श्‍याम कुमार घिमिरे
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
6800
अस्मिता सिहं (मानुषी) यमि भट्टराई
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
6063
धुब विक्रम मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2863
यादध्ब लाल कायष्थ
स्वतन्त्र
2782
विराज भक्त श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
10112
सुमन सायमी
हाम्रो नेपाली पार्टी
6179
जीवन राम श्रेष्‍ठ
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
4881
प्रकाश रिमाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
4388
शिव सुन्दर राजवैद्य
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
3891
कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
11956
टेक बहादुर पोखरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
10961
कल्पना धमला
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
6402
देवेन्द्र प्रधान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
4785
मिलन पाण्‍डे
साझा पार्टी नेपाल
2327
प्रेम सुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विजयी
42761
नवराज गेलाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
11968
भरत बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
9303
सुनिल गोठे
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
5283
माधव खत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल
717
दुर्लभ थापा क्षेत्री
नेपाली काँग्रेस
विजयी
24239
महेश बस्नेत
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
23282
अनुराधा थापा मगर
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
7127
साजन वि.क.
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
4098
मोहन के.सी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2569
उदय शंशेर ज.ब.राणा
नेपाली काँग्रेस
विजयी
23892
नव राज सिलवाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
19278
सचिन कुमार घिमिरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3277
सन्दिप आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1641
सुर्य तामाङ्ग बल
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
172
प्रेम बहादुर महर्जन
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
15025
सुदिन शाक्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
8886
बुद्ध रत्न महर्जन
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
8666
कृष्ण लाल महर्जन
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
8264
रघुवर राज थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
6646
तोसीमा कार्की
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
31136
अमृत खड्का
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
12963
पम्फा भुसाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
8769
निरन्जन थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2130
राजा राम तण्डुकार
हाम्रो नेपाली पार्टी
1554
सुर्य मान तामाङ (दोङ)
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
34512
रेशम बहादुर लामा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
30548
बसु नारायण श्रेष्‍ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
8697
पुर्ण बहादुर विश्‍वकर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1853
गणेश कुमार कपाली
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)
1127
गोकुल प्रसाद वाँस्कोटा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
45345
शिव प्रसाद हुमागाई
नेपाली काँग्रेस
39482
दिनेश हुमागाई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
10573
यसु आले मगर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1933
कृष्‍ण कुमार वैद्य
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
802
माधव सापकोटा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
30408
सरेश नेपाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
27066
दिनेश श्रेष्‍ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3503
नारायण पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1651
कृष्ण बहादुर ठकुरी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)
1111
मोहन बहादुर बस्नेत
नेपाली काँग्रेस
विजयी
39381
शेर बहादुर तामाङग
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
27515
नर सिं श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2820
माया गुरुङ्ग
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
2453
कवि राज गिरी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)
612
दिपक बहादुर सिंह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
27851
महालक्ष्मी उपाध्याय(डिना)
नेपाली काँग्रेस
25464
कमल थापा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
25460
टाका राज थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
5703
कृष्ण प्रसाद दाहाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)
759
महेश कुमार वर्तौला
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
34950
विरोध खतिवडा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
30432
भरत पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
12059
राजन मैनाली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2196
उद्धव प्रसाद अधिकारी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)
1807
हरि ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
34218
सुरेन्द्र प्रसाद पाण्डे
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
26634
विश्‍वनाथ पौडेल
नेपाली काँग्रेस
25022
मधुप कुमार भट्टराई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2751
बिष्णु लामा
स्वतन्त्र
1421
रबि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
49300
उमेश श्रेष्ठ
नेपाली काँग्रेस
14988
कृष्ण भक्त पोख्रेल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
14652
रविन अधिकारी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
955
टेक बहादुर तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
277
विक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
35060
भोज राज अधिकारी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
25824
जीता वराल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
14843
दिनेश कोइराला
स्वतन्त्र
12275
फैन्द्र जंङ गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
486
राजेन्द्र बजगाई
नेपाली काँग्रेस
विजयी
33428
राम शरण वस्नेत
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
16785
सुवर्ण रोकाहा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
4892
उदय प्रसाद भट्ट
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
852
देव बहादुर थापा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
623
पुष्प कमल दाहाल {प्रचन्ड}
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
26109
कविन्द्र बुर्लाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
12639
अब्दुस सलाम मिया
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
7395
सुशिल पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1813
सोम बहादुर गरुङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
1164
टेक बहादुर गुरुङ
नेपाली काँग्रेस
विजयी
2575
पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
2247
मुख्या गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
5
पृथ्‍वी सुव्वा गुरुङ
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
34985
देव प्रसाद गुरुङ
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
31791
धर्म राज के.सी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
9033
बाल चन्द्र श्रेष्‍ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1234
विकास गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
457
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
25708
किशोर दत्त बराल
नेपाली काँग्रेस
23189
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
10941
सूर्य बहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
3008
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
1029
विधा भटटराई
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
16998
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
12495
श्रीनाथ वराल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
9659
सुवर्ण राज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
3993
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
1340
दामोदर पौडेल वैरागी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
22980
रामजी प्रसाद बराल जीवन
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
17535
योग राज पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
12180
जगत प्रसाद सुवेदी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2442
कमल जङ्ग कुँवर
स्वतन्त्र
865
रामचन्द्र पौडेल
नेपाली काँग्रेस
विजयी
25361
एक बहादुर राना मगर
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
19981
गोविन्द राज जोशी
स्वतन्त्र
6886
विकास सिग्देल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
6044
विनोद कुमार घर्ती
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2484
शंकर भण्डारी
नेपाली काँग्रेस
विजयी
30604
किरण गुरुङ
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
25130
बिजय जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
5373
नरेन्द्र प्रताप महत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1421
विष्णु पराजुली
हाम्रो नेपाली पार्टी
582
राजु थापा
नेपाली काँग्रेस
विजयी
31999
नारायण प्रसाद मरासिनी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
28744
बोधराज रेग्मी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
6065
ख्याम वहादुर गुरुङ्ग
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
684
निर्मल आले
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
576
पद्‍मा कुमारी अर्याल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
0
धनराज गुरुङ्ग
नेपाली काँग्रेस
0
लालगोपाल अर्याल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
0
चोक वहादुर गुरुङ्
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
0
रिमीसरा गाहा राना
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
0
विनोद कुमार चौधरी
नेपाली काँग्रेस
विजयी
29519
हृदयेश त्रिपाठी
जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल
22328
महेन्द्र सेन (ठकुरी)
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
12499
गुलाव प्रसाद चौधरी
जनमत पार्टी
5952
भोजराज ढकाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
4825
धुब्र बहादुर प्रधान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
34764
देवेन्‍द्र राज क‌ण्डेल
नेपाली काँग्रेस
19594
दिपेन्द्र कुमार अधिकारी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
14502
मदन लाल पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
5531
बाल गोविन्द चौधरी
जनमत पार्टी
4612
योगेश गौचन थकाली
नेपाली काँग्रेस
विजयी
3992
प्रेम प्रसाद तुलाचन
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
3078
सुदेश गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
87
प्रविण कुमार शेरचन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल
13
खम बहादुर गर्बुजा
नेपाली काँग्रेस
विजयी
24021
हरीकृष्ण श्रेष्ठ
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
20189
हरी बहादुर खत्री क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1424
जगत प्रसाद गौचन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
975
ओम राज मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
768
चित्र बहादुर के.सी.
राष्ट्रिय जनमोर्चा
विजयी
21464
सुर्य प्रसाद पाठक
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
18845
खिमानन्द कँडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
9191
लक्ष्मी प्रसाद सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
904
चन्द्र बहादुर क्षेत्री
स्वतन्त्र
194
देवेन्द्र पौडेल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
24794
मन्जु शर्मा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
20193
तिला खत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
2327
तुल्सी राम अर्याल
स्वतन्त्र
407
टेक प्रसाद कामी
नेपाल दलित पार्टी(एकल चुनाव चिन्ह)
223
पदम गिरी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
29872
अर्जुन प्रसाद जोशी
नेपाली काँग्रेस
27609
जाल बहादुर पुर्जा पुन
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
4173
दिपक बहादुर मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1034
अरुण पौडेल
स्वतन्त्र
271
चन्द्रकान्त भण्डारी
नेपाली काँग्रेस
विजयी
33744
प्रदिप कुमार ज्ञवाली
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
32152
दामोदर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1882
गणेश पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
354
लोक बहादुर थापा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
265
गोकर्ण राज विष्‍ट
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
28476
राम कुमारी झाक्री
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
26441
कमला पुन
स्वतन्त्र
504
युव राज घिमिरे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
434
ठाकुर प्रसाद पाण्डेय
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल
313
नारायण प्रसाद आचार्य
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
31103
ज्ञान बहादुर गाहा
नेपाली काँग्रेस
20256
विपिन कडेल
स्वतन्त्र
2863
थम्मन बहादुर बुढा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
2045
ज्ञान बहादुर सिंजाली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
258
ठाकुर प्रसाद गैरे
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
28645
सोम प्रसाद पाण्डेय
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
24899
सोम प्रसाद गैरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
5349
मन बहादुर दर्लामी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
1604
हुम बहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
517
टोप बहादुर रायमाझी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
42675
पुष्पा भुसाल (गौतम)
नेपाली काँग्रेस
40945
हरी प्रसाद भुसाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3200
होम नारायण वेल्वासे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
408
नेत्र बहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
163
छविलाल विश्वकर्मा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
24882
घनश्याम भुसाल
स्वतन्त्र
21318
नरेश बहादुर पछाई क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
14145
धनीराम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
13962
कैलाश गुरुङ्ग
जनमत पार्टी
5169
विष्‍णु प्रसाद पौडेल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
27165
गणेश पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
25795
केशव बहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
22027
रुप सिंह थापा
स्वतन्त्र
1029
प्रदिप ज्ञवाली
स्वतन्त्र
488
दीपक बोहरा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
36717
बाल कृष्ण खाँण
नेपाली काँग्रेस
34036
जित बहादुर गुप्‍ता तेली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
5796
तुल्‍सी प्रसाद थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
4751
प्रमोद कुमार राउत
जनमत पार्टी
3317
सर्वेन्द्र नाथ शुक्ला
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
विजयी
28000
प्रमोद कुमार यादव
नेपाली काँग्रेस
22704
भोपेन्द्र प्रसाद यादव
जनमत पार्टी
15526
ओम प्रकाश यादव
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
2623
महेन्द्र नाथ सि‌ह राय
नेपाल जनता पार्टी
1086
बासु देव घिमिरे
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
36822
भरत कुमार शाह
नेपाली काँग्रेस
27120
चन्द्रशेखर सोनार
जनमत पार्टी
8390
भिष्म कुमार राना
हाम्रो नेपाली पार्टी
5876
शब्बीर अहमद खाँ
स्वतन्त्र
536
बलराम अधिकारी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
34675
चक्रपाणी खनाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
18983
नरेन्‍द्र प्रसाद चौधरी
जनमत पार्टी
8396
राम मिलन थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
6075
ध्रुव बहादुर रायमाझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
4341
सुरेन्द्र राज आचार्य
नेपाली काँग्रेस
विजयी
39014
बृजेश कुमार गुप्‍त
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
38697
सविता शर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1574
अकबाल अहमद शाह
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
1123
विश्वनाथ यादव
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
128
मंगल प्रसाद गुप्‍ता
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
22619
अभिषेक प्रताप शाह
नेपाली काँग्रेस
18983
प्रकाश रजौरिया
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
14030
ईश्वर दयाल मिश्र
जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल
12557
नरसिहं चौधरी
जनमत पार्टी
2245
पूर्ण बहादुर घर्ति मगर
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
12262
कैलाश कुमार मल्ल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
5211
चन्द्रराज झाक्री
स्वतन्त्र
896
खिम बहादुर खत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
586
रतन बहादुर बुढा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
464
बर्षमान पुन
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
41714
पूर्ण बुढामगर
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
16485
लीला रावल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2556
राम बहादुर वली क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल
803
नाती भाइ ह्‍योम्बा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
152
सूर्य बहादुर थापा क्षेत्री
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
41118
दुर्गा पौडेल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
35814
कृष्ण प्रसाद पोख्रेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3318
होम बहादुर बुढाथोकी मगर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1472
माधव सिं के.सी.
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)
1121
मेटमणि चौधरी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
विजयी
26576
शान्ता चौधरी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
21493
देवराज पाठक
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
13798
सुरेन्द्र चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
8019
लिली वुढाथोकी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1439
रेखा शर्मा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
26880
शंकर पोख्रेल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
26687
बिशाल अधिकारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
15861
भोलानाथ योगी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2273
खडक बहादुर बुढा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
967
दिपक गिरी
नेपाली काँग्रेस
विजयी
36911
कोमल वली
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
29092
कमल सुबेदी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
15326
ओज बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1536
शालिकराम चौधरी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)
762
सुर्य प्रसाद ढकाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
25026
महेश्‍वर जंग गहतराज (अथक)
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
19632
सुरेश कुमार चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
11465
आनन्द बाबु काफ्ले
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
10071
राम कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
2693
धवलशम्मशेर जगंबहादुर राणा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
29577
मोहम्मद इश्तियाक राई
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
23520
सुदीप नरसिंह राणा
नेपाली काँग्रेस
4403
बिनोद कुमार अग्रहरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1333
इरफान अहमद शेख
स्वतन्त्र
1289
किशोर सिह राठोर
नेपाली काँग्रेस
विजयी
29097
किस्मत कुमार कक्षपति
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
24305
देवेन्द्र नाथ शुक्ला
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
7467
नोयन्द्र धिताल
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
4291
राजु प्रसाद कुर्मी
जनमत पार्टी
2527
संजय कुमार गौतम
नेपाली काँग्रेस
विजयी
30611
लक्ष्मणराज ज्ञवाली
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
26155
ठाकुर सिंह थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
23993
प्रवेश भुसाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
11004
सोहराव पठान
जनमत पार्टी
2355
लालविर चौधरी
स्वतन्त्र
विजयी
26520
सुरेश पन्थ
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
26384
पंकज सिंह राठौर
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
16090
विनय रावल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
13292
ओम प्रकाश बसौला
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3891
शशांक कोइराला
नेपाली काँग्रेस
विजयी
27067
कृष्‍ण प्रसाद पौडेल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
25047
राजन गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
24305
डा. मोहनी लाल भुसाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
3469
प्रेम छिरी शेर्पा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
661
विष्णु कुमार कार्की
नेपाली काँग्रेस
विजयी
36132
तिल बहादुर महत क्षेत्री
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
34110
शालिक राम न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
6449
विष्‍णु प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
3246
सिंह बहादुर थापा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
601
प्रकाश ज्वाला
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
विजयी
35707
राजेन्द्र बहादुर शाह
स्वतन्त्र
19792
राजेन्द्र वीर राय
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
13039
पवन राज देवकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3695
नेत्रलाल श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2293
धन बहादुर बुढा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
विजयी
11292
गणेश बहादुर शाही
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
5505
अंगद कुमार बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
661
हर्क बहादुर ठकुल्ला
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी मार्क्सवादी (पुष्पलाल)
53
विर बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
10
ऐन बहादुर शाही ठकुरी
नेपाली काँग्रेस
विजयी
14706
राज बहादुर कार्की
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
10710
राज बहादुर मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
299
कृष्‍ण बहादुर सेजुवाल
स्वतन्त्र
67
भीम चन्द्र हमाल
स्वतन्त्र
38
ज्ञान बहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
22819
गोमा गौतम (कुँवर)
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
11959
रतन नाथ योगी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
6528
डिल्ली प्रसाद काफ्ले
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
955
डा.कल बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
545
महेन्द्र बहादुर शाही
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
23727
श्री नगीन्द्र शाही
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
16718
धन बहादुर बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1593
खड्ग राज शाही
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
1102
काशी चन्द्र बराल
स्वतन्त्र
906
छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे)
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
14371
दल रावल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
9516
तेज बहादुर रावत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
378
शक्ति बहादुर वस्नेत
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
34151
निरज प्रसाद आचार्य
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
25120
नर बहादुर कार्की
स्वतन्त्र
1191
दिपक खनाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
738
राज वहादुर शाही
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
295
अम्मर बहादुर थापा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
विजयी
18297
रविन्द्र राज शर्मा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
17445
कुन्ती कुमारी शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
4612
प्रकाश गुरुङ्ग
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
698
ईन्द्र प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
387
दिक्पाल कुमार शाहि
नेपाली काँग्रेस
विजयी
20183
लक्ष्मी प्रसाद पोखरेल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
20016
केसेन्द्र प्रकाश कार्की
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
3086
बखत बहादुर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
713
लोकेन्द्रराज गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
488
पूर्ण बहादुर खड्का
नेपाली काँग्रेस
विजयी
42607
ध्रुवकुमार शाही
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
30988
मोहम्मद हसरत अली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
897
छत्रपति थापा क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
653
कर्ण बहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
350
हृदयराम थानी
नेपाली काँग्रेस
विजयी
34625
अमृत बहादुर बुढा क्षेत्री
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
29558
टेक बहादुर चुनारा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
4601
भिम बहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2632
दिप बहादुर नेपाली
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
313
जनार्दन शर्मा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
विजयी
39549
नन्दराम देवकोटा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
12961
तारक के.सी.
स्वतन्त्र
3567
दिपक कुमार मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
796
राजन पाण्डे
स्वतन्त्र
214
कर्ण बहादुर थापा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
0
बद्री प्रसाद पाण्डे
नेपाली काँग्रेस
0
जंग कुमार गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
0
राम बहादुर शाही
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
0
टेक बहादुर बडुवाल
स्वतन्त्र
0
शेर बहादुर कुँवर
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
विजयी
19534
झपट बहादुर बोहरा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
15045
राजन कुँवर
स्वतन्त्र
4392
तेज प्रसाद शर्मा
हाम्रो नेपाली पार्टी
171
महेन्द्र बहादुर बोगटी
स्वतन्त्र
171
पुष्प बहादुर शाह
नेपाली काँग्रेस
विजयी
22954
यज्ञ बहादुर बोगटी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
16114
चन्द्र प्रसाद ढुंगाना
स्वतन्त्र
311
मिन बहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
286
झंकर बहादुर शाही
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
108
भानुभक्त जोशी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
विजयी
28413
ऐन बहादुर महर
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
27412
बिश्व प्रकाश जेठारा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1208
रामचन्द्र राना
स्वतन्त्र
637
प्रेम राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
528
प्रेम वहादुर आले
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)
विजयी
27210
गौरी कुमारी ओली
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
23004
नरेन्द्र बहादुर खडका
स्वतन्त्र
6689
अंक बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
802
केशव वलायर
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
774
रन्जिता श्रेष्ठ
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
30404
राम जनम चौधरी
नेपाली काँग्रेस
18081
तपेन्द्र बहादुर रावल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
5910
लोकेन्‍द्र कुँवर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
3648
टंक प्रसाद जैशी(ढुंगाना)
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1869
अरुन कुमार चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
21871
झपट बहादुर रावल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
16128
भगत बहादुर बढुवाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
15116
भरत सिहं वि.सि.(बुढाक्षेत्री)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
2784
रमेश कुमार रावल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
318
गंगा राम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
23120
कृष्ण कुमार चौधरी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
17749
गौरी शंकर चौधरी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
9874
बिरेन्द्र बहादुर बम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
7045
परेक बहादुर रावल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)
990
विर बहादुर बलायर
नेपाली काँग्रेस
विजयी
26275
लेख राज भट्ट
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
22663
कइयाँ चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
6233
गोविन्द प्रसाद भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
2230
जय बहादुर धामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1470
डिल्ली राज पन्त
नेपाली काँग्रेस
विजयी
21392
नारद मुनि राना
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
20318
पुष्कर नाथ ओझा
स्वतन्त्र
8349
जगदीश चौधरी
स्वतन्त्र
7460
इश्वरी विष्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
3405
दिलेन्द्र प्रसाद बडू
नेपाली काँग्रेस
विजयी
28515
गणेश सिंह ठगुन्ना
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
26381
नरेन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
380
रविन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
198
श्री विश्‍व राम दुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
78
दामोदर भण्डारी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
33611
नरेन्द्र बहादुर कुंवर
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
32080
केशव बहादुर चन्द
स्वतन्त्र
2509
देव बहादुर चन्द
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
1759
प्रकाश चन्द्र भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1423
शेर बहादुर देउवा
नेपाली काँग्रेस
विजयी
25534
सागर ढकाल
स्वतन्त्र
13042
कर्ण बहादुर मल्ल
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
7535
गोविन्द खडायत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
784
कर्ण सिंह रावल
स्वतन्त्र
442
तारा लामा तामाङ
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
विजयी
24943
बीना मगर
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
19400
नन्द कुमार राना
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
8685
दिल्ली वहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
3539
देब राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
1909
नारायण प्रकाश साउद
नेपाली काँग्रेस
विजयी
28136
नर बहादुर धामी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
21682
झंकर राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
4937
अशोक बहादुर सिह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
3515
जगदिश अवस्थि
हाम्रो नेपाली पार्टी
598
रमेश लेखक
नेपाली काँग्रेस
विजयी
30575
निरु देवी पाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
18485
कृष्ण लुहार
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
2031
दिपक बहादुर सिंह
स्वतन्त्र
1145
शारदा देवी चन्द
स्वतन्त्र
741